Strateegiline partnerlus põhineb jagatud väärtustel

Partnerid

Heiniger
Heiniger on perefirma, mis juba 3-ndat põlve toodab kõrgekvaliteedilisi pügamismasinad ja -tarvikuid, olles maailmas oma alal juhtival kohal.  Tänu kvaliteedile ja toodete töökindlusele kuuluvad Heinigeri klipperid "Swiss Made" brändi alla.
Kevin Bacon's
Kevin Bacon’s on perefirma, mis toodab loorberiõlist kabjahooldusvahendeid aastast 1984. Kõik tooted sisaldavad kõrge kvaliteediga elemente, mis hoiavad Sinu hobuse kabjad terved ja tugevad!
Aastate jooksul on tehtud hulgaliselt koostööd tuntud seppade, veterinaaride ja teiste hobumaailma oma ala professionaalidega, et töötada välja valik kabjahooldusvahendeid, mille tõhusus on tõestatud.
Graham Edwards Trailers
Graham Edwards Trailers. Üks suurimatest haagisetootjatest Inglismaal. Viimased 20 aastat on Graham Edwards Trailers seisnud kvaliteedi ja ületamatu töökindluse eest.
IAE
IAE. Euroopa juhtiv farmiseadmete, varjualuste, talli-ja lauda sisustuse tootja, kel kogemust juba üle 40 aasta.
LM Bateman
LM Bateman & Co. Ltd on üks Inglismaa juhtivaid farmiseadmete tootjaid, mis alustas oma tegevust juba aastal 1979. LM Bateman on moodne ja pidevalt arenev pereettevõte, mis jätkab oma ettevõttesse investeerimist ning seeläbi tuues klientideni parimat kvaliteeti ning vastupidavust.
Gallagher
Gallagher Group Ltd. nimi on juba rohkem kui 60 aastat liider professionaalsete elektrikarjuste tootjate seas. Peamised Gallagher kompanii printsiibid on jäänud samaks alates kompanii loomisest: usaldusväärsus, professionaalsus ja kvaliteet. Gallagher töötab tuntud kaubanduse esindajatega. Ainuüksi Euroopas kaubeldakse Gallagher toodetega rohkem kui 5000 punktis. Gallagher elektrikarjused tõid Euroopasse tõelise revolutsiooni: loomad hakkasid elektrikarjust austama.
Dallas Keith LTD
Dallas Keith Ltd'l on mineraalsöötade tootmisel kogemust juba üle 40 aasta. Samuti olid nemad ühed esimesi, kes alustasid Inglismaal vedelsöötade tootmist. Praeguseks on nende tootevalik arvatavasti Inglismaa suurim.