Pood

Bateman SuporHandler

Kategooria: Silt:

Uus Bateman SuporHandler on loodud liha- ja piimakarja käitlemiseks.

Selle põhieesmärk on transportida kariloomi turvaliselt suuremalt alalt standardsesse, ühe looma laiusesse koridori.

Kari aetakse kaares 180 kraadi ulatuses (sissepääsust väljapääsuni) poolringi, millel on turvaeesmärkidel sisse ehitatud lukustusmehhanism, mis ei lase suruda loomadel sissepääsu ust lahti operaatori peale.

Selline kogumissüsteem on osutunud kõige efektiivsemaks kariloomade käitlemisel, kuna loomad usuvad, et nad lähevad tagasi sinna, kust tulid. Kogumissüsteem on ka peaaegu täielikult kaetud Stokbord plastiga, et aidata kaasa loomade liikumisele. See väldib/vähendab segavaid tegureid, mis tekivad tavaliselt seetõttu, et loomad näevad süsteemist väljaspool toimuvaid tegevusi, või helki, varjusid ja müra, kui kogumissüsteemis on kasutatud galvaniseeritud lehtmetalli.

SuporHandler’it on võimalik täielikult lahti monteerida ja sellel on oma transpordiraam, mis võimaldab hoida individuaalseid komponente koos ja transportida nad koostepaika.

SuporHandler kinnitatakse traktori kolmepunktilise haakeseadme külge ja viiakse nii põllule või õue, samas kui loomade fikseerimispuuri transporditakse kahveltõstukil. Alternatiivselt võib seda transportida traktori kahveltõstukil, samas kui liikuvat transporditreilerit veetakse järel: see on täielik transpordilahendus.

SuporHandleril on järgnev standardvarustus:

  • 1 transpordiraam,
  • 3 kaarjat Stokbord plastiga kaetud sisseehitatud lukustusmehhanismiga paneeli,
  • 1 Stokbord plastiga kaetud raamiga värav,
  • 1 väljapääsupaneel Stokbordi plastiga kaetud väravaga,
  • 2 tugikaart,
  • 2 (2,4 m x 1,75 m) piiretega tõket,
  • 1 (0,8 m) kaar
  • 14 ühendusvarrast.

Pakendis on selle kogulaius umbes 2600 mm ja kogukaal umbes 700 kg.

Kokku panduna on konstruktsiooni lõppkõrgus 1750 mm ja poolring on 5000 mm lai. Kahel inimesel peaks selle kokkupanekuks kuluma 10 minutit.

Video:

has been added to the cart. Vaata korvi