Pood

Birth Alarm Advanced

1235,20

Laoartikkel 084524 Kategooria: Silt:

Birth Alarm Advanced – See poegimisalarm pakub kliendile terviklikku süsteemi, mis on välja töötatud tänu aastatepikkusele kogemusele. Süsteemi on lihtne installida ning paigaldada anti-roll vööle või päitsete külge.

Birth Alarm Advance poegimisalarmi saab ühendada 4-erineva saatjaga, nii saad teavet 4 erineva hobuse kohta samale vastuvõtjale. Lisaks on võimalik jälgida tervise näitajaid ekraanil. Süsteemi ulatus on 500m, igal ajal on võimalik näha aku täituvust ja signaali tugevust.

Birth Alarm Advanced eelised:

  • Saab ühendada kuni 4 hobusega
  • Värviline ekraan
  • Paigaldamine anti-roll vööle või päitsete külge
  • Magamisasendi seadistus
  • Jälgimisasendi seadistus(näiteks koolikute ajal)

Iga varsa sünd on eriline ning mära omanik, ei taha sellest ilma jääda. Tavaliselt hakkab poegimine öösel, kuid täpset aega ja kestust on raske ette ennustada. Seetõttu on oluline, et omanikku teavitatakse algavast poegimisest õigel ajal!

Kui poegimine on alanud, viskab mära end pikali. See on tüüpiline poegimisasend, sest sellises asendis on märal kõige kergem kokkutõmmetega toime tulla. Saatja registreerib positsiooni ning helistab programmeeritud telefoni numbritele 7,6 sekundi pärast. Uuringud näitavad, et emaka kokkutõmbed kestavad vähemalt 7 sekundit.

Umbes 15% tiinetest märadest magavad siiski ka tiinuse lõpus täielikult külili. Selleks puhuks on Birth Alarmil “magamise seadistus.” Saatja tuvastab, et mära on pikali ning kui ta ei tõuse üles 3min pärast, registreerib Birth Alarm et mära magab. Pärast uuesti püsti tõusmist ja tagasi maha heitmist alustab alarm uuesti 3min jälgimist. 3min periood ei ole juhus – uuringud näitavad, et mära emaka kokkutõmbed ei kesta kauem, kui 2,5min. Seega on alarmile juurde lisatud täiendavad 30sek .

 

Kaal 10 kg
has been added to the cart. Vaata korvi