Pood

Birth Alarm Lite 2.0

665,95

1 laos

Laoartikkel 084555 Kategooria: Silt:

Birth Alarm Lite 2.0 poegimisalarm on taskukohane mudel, mis tagab töökindluse ning ühenduvuse. Sobib kinnitamiseks nii anti-roll vööle, kui ka päitsete külge.

Lite 2.0 on tuntud oma töökindluse poolest, olles tasukohane. Birth alarm Lite 2.0 koosneb saatjast ja vastuvõtjast. Saatjat saab kinnitada nii anti-roll vööle, kui ka päitsete külge, olenevalt, kuidas sobib Sinu hobusele paremini. Saatja saadab signaali kuni 2’le telefonile.

Birth Alarm Lite 2.0 eelised:

  • Lihtne paigaldada ja kasutada
  • Usaldusväärne süsteem
  • Konkurentsivõimeline hind
  • Alarmid kuni 2’le telefonile
  • Saab kinnitada anti-roll’ile või päitsetele
  • Komplektis patareid
  • Magamisasendi seadistus

Iga varsa sünd on eriline ning mära omanik, ei taha sellest ilma jääda. Tavaliselt hakkab poegimine öösel, kuid täpset aega ja kestust on raske ette ennustada. Seetõttu on oluline, et omanikku teavitatakse algavast poegimisest õigel ajal!

Kui poegimine on alanud, viskab mära end pikali. See on tüüpiline poegimisasend, sest sellises asendis on märal kõige kergem kokkutõmmetega toime tulla. Saatja registreerib positsiooni ning helistab programmeeritud telefoni numbritele 7,6 sekundi pärast. Uuringud näitavad, et emaka kokkutõmbed kestavad vähemalt 7 sekundit.

Umbes 15% tiinetest märadest magavad siiski ka tiinuse lõpus täielikult külili. Selleks puhuks on Birth Alarmil “magamise seadistus.” Saatja tuvastab, et mära on pikali ning kui ta ei tõuse üles 3min pärast, registreerib Birth Alarm et mära magab. Pärast uuesti püsti tõusmist ja tagasi maha heitmist alustab alarm uuesti 3min jälgimist. 3min periood ei ole juhus – uuringud näitavad, et mära emaka kokkutõmbed ei kesta kauem, kui 2,5min. Seega on alarmile juurde lisatud täiendavad 30sek .

Kaal 10 kg
has been added to the cart. Vaata korvi