Pood

Birth Alarm Premium

901,87

Laoartikkel 084548 Kategooria: Silt:

Birth Alarm Premium – poegimisalarm hobustele

Birth Alarm Premium poegimisalarm koosneb saatjast ja vastuvõtjast. Saatja saab kinnitada nii anti-roll vööle, kui ka päitsete külge, olenevalt kuidas sobib Sinu hobusele paremini. Vastuvõtjaks on mobiiltelefon, tänu millele saad kontrollida hobuse olekut igal ajal, seadistada saab teavitusi kuni 4-le telefonile. Lisaks saadab saatja sõnumeid oleku kohta ka SMS-i teel.

Birth Alarm Premium eelised:

  • Mobiilne alarm, kuni 4-le telefonile
  • Olekusõnumid SMS-iga
  • Saatja kinnitamine päitsetele või vööle
  • Magamisasendi seadistus
  • Patareid kaasas

 

Iga varsa sünd on eriline ning mära omanik, ei taha sellest ilma jääda. Tavaliselt hakkab poegimine öösel, kuid täpset aega ja kestust on raske ette ennustada. Seetõttu on oluline, et omanikku teavitatakse algavast poegimisest õigel ajal!

Kui poegimine on alanud, viskab mära end pikali. See on tüüpiline poegimisasend, sest sellises asendis on märal kõige kergem kokkutõmmetega toime tulla. Saatja registreerib positsiooni ning helistab programmeeritud telefoni numbritele 7,6 sekundi pärast. Uuringud näitavad, et emaka kokkutõmbed kestavad vähemalt 7 sekundit.

Umbes 15% tiinetest märadest magavad siiski ka tiinuse lõpus täielikult külili. Selleks puhuks on Birth Alarmil “magamise seadistus.” Saatja tuvastab, et mära on pikali ning kui ta ei tõuse üles 3min pärast, registreerib Birth Alarm et mära magab. Pärast uuesti püsti tõusmist ja tagasi maha heitmist alustab alarm uuesti 3min jälgimist. 3min periood ei ole juhus – uuringud näitavad, et mära emaka kokkutõmbed ei kesta kauem, kui 2,5min. Seega on alarmile juurde lisatud täiendavad 30sek .

NB! Saab osta ka ilma anti-roll’ita!

Kaal 10 kg
has been added to the cart. Vaata korvi