Pood

Birth Alarm Mobile Complete

819,29

Laoartikkel 027934 Kategooria: Silt:

Birth Alarm Mobile töötab samadel põhimõttetel nagu Classic,  erinevuseks vaid see, et vastuvõtjaks on Sinu mobiiltelefon tänu millele ei ole seadmete vahelised kaugused piiranguks. Birth Alarm Mobile töötamiseks on vaja toimivat SIM kaarti ning mobiilsidevõrku.

Saatja kinnitatakse hobuse turjale, anti-roll vööle. Tänu kahele erinevale seadistusele, Birth Alarm registreerib ja saadab algava poegimise alati!

Birth Alarm Mobile eelised:

  • Kinnitub anti-roll vööle
  • Vastuvõtjaks saab olla kuni 2 telefoni
  • Magamisasendi seadistus
  • Komplektis patareid ja anti-roll vöö

 

Tiinuse viimases faasis magavad/puhkavad märad pigem pooleldi lamades, istudes või hoopiski püsti. Kui poegimine on alanud, viskab mära end kokkutõmmete ajal külili, pärast mida saadab saatja vastuvõtjasse teate alles 7,6 sekundi pärast. Uuringud on näitanud, et märade emaka kokkutõmbed kestavad vähemalt 7 sekundit.

Umbes 15% tiinetest märadest magavad siiski ka tiinuse lõpuks täielikult külili. Selliste puhkude jaoks on Birth Alarmil “magamise seadistus.” Saatja tuvastab, et mära on pikali ning kui ta ei tõuse üles 3min pärast, registreerib Birth Alarm et mära magab. Pärast uuesti püsti tõusmist ja tagasi maha heitmist alustab alarm uuesti 3min jälgimist. 3min periood ei ole juhus – uuringud näitavad, et mära emaka kokkutõmbed ei kesta kauem, kui 2,5min. Seega on alarmile juurde lisatud täiendavad 30sek .

Kui saatja on Sinu telefonile helistanud, siis ära võta “kõne” vastu. Helista numbrile, mis on saatjasse programmeeritud, lase kaks korda kutsuda ning katkesta. Nii saad oma Birth Alarm’i lähtestada järgmiseks korraks.

Kaal 10 kg
has been added to the cart. Vaata korvi