landscape-nature-field-italy

MEIST

Saareõue Partner OÜ on 2014 aastal asutatud pereettevõtte, mis tegeleb erinevate farmitarvikute, söötade ja loomaveohaagiste müügiga. Lisaks müügitööle on meil kõrval ka põllumajandus ettevõtte, mis tegeleb Aberdiin anguse tõugu lihaveiste kasvatuse ja aretusega. Tänu sellele on enamus meie poolt müüdavaid tooted ise järgi proovitud ning seeläbi teame ja oskame soovitada loomakasvatajatele sobivaid ja töötavaid lahendusi.

Miks me lõime Saareõue Partner OÜ?

Olles juba mõnda aega loomakasvatusega kokku puutunud, tekkis vajadus erinevate lahenduste ja toodete järgi, mida me sel hetkel ei suutnud  Eestist leida, seda nii hinna kui ka kvaliteedi tõttu. Sealt see idee tuligi! Meie eesmärk on pakkuda Eesti loomakasvatajatele uudseid ning vastupidavaid tooteid parima hinna
ja kvaliteediga.

TOOTED

See on vaid killuke meie tootevalikust

Meie koostööpartnerid

Dallas Keith Ltd’l on mineraalsöötade tootmisel kogemust juba üle 40 aasta. Samuti olid nemad ühed esimesi, kes alustasid Inglismaal vedelsöötade tootmist. Praeguseks on nende tootevalik arvatavasti Inglismaa suurim.

Heiniger on perefirma, mis juba 3-ndat põlve toodab kõrgekvaliteedilisi pügamismasinad ja -tarvikuid, olles maailmas oma alal juhtival kohal.  Tänu kvaliteedile ja toodete töökindlusele kuuluvad Heinigeri klipperid “Swiss Made” brändi alla.

LM Bateman & Co. Ltd on üks Inglismaa juhtivaid farmiseadmete tootjaid, mis alustas oma tegevust juba aastal 1979. LM Bateman on moodne ja pidevalt arenev pereettevõte, mis jätkab oma ettevõttesse investeerimist ning seeläbi tuues klientideni parimat kvaliteeti ning vastupidavust.

Euroopa juhtiv farmiseadmete, varjualuste, talli-ja lauda sisustuse tootja, kel kogemust juba üle 40 aasta.

Varsaalarmid. Patendeeritud, unikaalsed süsteemid mida on lihtne kasutada, olles samas loomasõbralikud. Birth Alarm on 99% usaldusväärsusega hinnatuimaid varsaalarmi süsteeme turul.

Gallagher

Gallagher Group Ltd. nimi on juba rohkem kui 60 aastat liider professionaalsete elektrikarjuste tootjate seas. Peamised Gallagher kompanii printsiibid on jäänud samaks alates kompanii loomisest: usaldusväärsus, professionaalsus ja kvaliteet. Gallagher töötab tuntud kaubanduse esindajatega. Ainuüksi Euroopas kaubeldakse Gallagher toodetega rohkem kui 5000 punktis. Gallagher elektrikarjused tõid Euroopasse tõelise revolutsiooni: loomad hakkasid elektrikarjust austama.

Blogi lood

Kuidas meid leida

ASUKOHT

Metsapoole küla, Häädemeeste vald, Pärnumaa, 86010

TELEFON

+372 5358 4634 (Ivar)

TELEFON

+372 5666 8240 (Maarja)

Kirjuta meile


    has been added to the cart. Vaata korvi